Menu


Informacje
Szukaj
Wpisz tekst
[ Zaawansowane ]


>> Grzejnik kanałowy AQUILO FMK
Kliknij aby powiększyć
Powiększ Powiększ
<< Cofnij
Kategoria: PURMO- Kos, Faro, kanałowe i in...., CZY PODŁOGOWE, KANAŁOWE?
Model: PU-AQUILO FMK    
Firma: PURMO

     Zapytaj o ten produkt
ZAPYTAJ / ZAMÓW TEN PRODUKT
Temat
Email nadawcy
Pytanie
Opis:

 

CENY GRZEJNIKÓW W KATALOGU POWYŻEJ
Grzejnik kanałowy AQUILO FMK składa się z płytkowego wymiennika ciepła (miedziane rurki z aluminiowymi lamelami),wanny i kratki podłogowej. Wymiennik ciepła pokryty jest czarnym lakierem poliestrowo-epoksydowym. Wanna standardowo wykonana jest z obustronnie ocynkowanej i lakierowanej proszkowo blachy (kolor czarny RAL 9005). Produkowane są również wanny w wykonaniu ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Do wyposażenia wanny należą śruby poziomujące M8x30mm z sześciokątem wewnętrznym (do 2,5m - 4szt., ponad 2,5m - 6szt.).

Wanna posiada: wyłamywane otwory do podłączenia instalacji grzewczej, 2 szt. gumowych przepustów, 4 szt. kotew do betonu ze śrubami mocującymi do wanny oraz pokrywę z blachy, maskującą miejsce podłączenia wymiennika. Wymiennik ciepła posiada dwie płyty konwekcyjne, które zwiększają moc cieplną i chronią płytki wymiennika przed uszkodzeniem.

Wyposażenie standardowe zawiera 2szt. nierdzewnych węży przyłączeniowych o długości 10cm z gwintem wewnętrznym i zewnętrznym 1/2". Wymiennik ciepłą posiada standardowo odpowietrznik manualny i korek spustowy. Do wanny konwektora dołączona jest również kryjąca płyta wiórowa o grubości 10mm, która chroni wnętrze konwektora przed uszkodzeniem i zachowuje kształt wanny podczas betonowania.

Na życzenie można dostarczyć: izolację cieplną dna wanny, trójstronną izolację cieplną wanny i paski tłumiące pod kratkę.

Kratka podłogowa dostępna jest w wersji podłużnej i poprzecznej zwijanej. Szczeble kratki wykonane są z: a) drewna (buk naturalny olejowany, buk lakierowany, dąb naturalny); b) duraluminium - z eloksylowaną powierzchnią; c) ze stali nierdzewnej. Do kratek podłogowych podłużnych dołączana jest odpowiednia liczba wyjmowanych podpór (ok. 2szt. na 50cm).

Wysokość: 90, 110, 140mm

Szerokość: 180, 260, 290, 340, 420mm

Długość: 1000-1500 co 100mm; 1500-3500 co 200mm

Maksymalne ciśnienie robocze: 1,0MPa (10bar)

Ciśnienie próbne: 1,3MPa (13bar)

Maksymalna temperatura robocza: 110C

 

 


PU-AQUILO FMK

 

 

 

Masz pytanie ?
Tel 22 219 64 62
Pon-Piąt  10-18
Sob 10-14

britex@britex.pl

Pełna oferta grzejników
i aktualne cenniki
producentów poniżej.
 
Na stronie pokazane tylko wybrane produkty. 
Udzielamy rabatów !!
Szybki kontakt
Strona główna | Polityka prywatności | Polityka cookies. Korzystanie z serwisu oznacza..

Oprogramowanie sklepu: www.netidea.pl
Copyright (C) 2002-2008
Strona została wygenerowana w czasie: 0.025 sek.