Menu


Informacje
Szukaj
Wpisz tekst
[ Zaawansowane ]


OFERTA

1) Strona www.BritexRadiators.com nie jest sklepem internetowym. Jest prezentacją produktów za pomocą katalogów i cenników dostarczanych przez producentów. Podane ceny nie stanowia oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego Ceny przy produktach w pln podane są orientacyjnie na dzień aktualizacji kursu €/pln.  

2) Aby zakupić grzejnik należy wysłać zapytanie e-mailem -linki znajdują się przy produktach lub napisz  britex@britex.pl lub odwiedzić nasz salon wystawienniczy (adres poniżej). Po złożeniu zamówienia otrzymacie od nas ofertę handlową podającą szczegółowo warunki sprzedaży - wartość, czas dostawy, sposób realizacji zamówienia.

3) Oferty handlowe wystawiane są w Euro (wyjątek grzejniki Delonghi, Victoriana, Vetto). Jest to najwygodniejsza opcja dla naszych klientów i każdy bank w Polsce z każdego konta może dokonać takiego przelewu. Można także dokonać bezpośredniej wpłaty gotówkowej na nasze konto w Banku Raifeissen-Polbank - ponad 400 oddziałów w całej Polsce. Klient ma wiele opcji korzystnych dla siebie; wykorzystanie własnych zasobów finansowych w euro, zakup euro w swoim banku, kantorze stacjonarnym lub kantorze on-line. Kantory on-line takie jak np. www.mojewaluty.pl, kantor.aliorbank.pl, www.walutomat.pl umożliwiają zakup euro po atrakcyjnych kursach i bezpośrednią wpłatę na nasz rachunek euro. W wypadku wpłaty częściowej nie występuje także problem rozliczeń kursu €/pln dnia wpłaty zaliczki i pozostałej sumy. Faktury/paragony końcowe dla klienta wystawiane są zgodnie z przepisami w PLN.  

4)Do grzejników wybranych producentów zostanie doliczone 35 EUR-70 EUR netto na koszty dostawy od producenta

5) W celu złożenia zamówienia prosimy o podanie danych do faktury pro-forma Nazwisko (nazwa firmy), adres z kodem pocztowym, adres do dostawy jeżeli inny, numer telefonu kontaktowy, adres e-mail, NIP (jeżeli ma być podany na fakturze). Po otrzymaniu tych danych wyślemy mailem ofertę handlową w której podamy wartość ogólną, wartość przedpłaty, orientacyjny termin dostawy i inne informacje. BRITEX BW  ul.Farbiarska 73, 02 862 Warszawa. No VAT 532 174 8041. Wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej 502354 wydany przez Prezydenta m.st. Warszawa No VAT 532 174 8041    REGON 141368587

 

 

 

Masz pytanie ?
Tel 22 219 64 62
Pon-Piąt  10-18
Sob 10-14

britex@britex.pl

Pełna oferta grzejników
i aktualne cenniki
producentów poniżej.
 
Na stronie pokazane tylko wybrane produkty. 
Udzielamy rabatów !!
Szybki kontakt
Strona główna | Polityka prywatności | Polityka cookies. Korzystanie z serwisu oznacza..

Oprogramowanie sklepu: www.netidea.pl
Copyright (C) 2002-2008
Strona została wygenerowana w czasie: 0.007 sek.